שריפת שומן בבטן

איך לשרוף שומנים בבטן :

· ראשית כל צריך להפחית בתזונה מצריכת קלוריות של פחממות ריקות (כמו מאפים, עוגות, מטוגנים מתוקים שתיה מתוקה וכיו"ב) המעלות את רמת השומנים בגוף.
· להקפיד על תזונה מאוזנת הכוללת את כל אבות המזון כגון: פחממות מורכבות/מלאות-אורז מלא, כוסמת, פסטה, לחם מקמח מלא ועוד, חלבונים-גבינות, ביצים, דגים, בשר, שומנים-שמן זית, אגוזים, טחינה, אבוקדו וכ"ו.
·כן להגביר צריכת סיבים תזונתיים הכוללים: פירות וירקות.
·בסיום אימון יש לצרוך חלבונים
·להקפיד על אימוני ארובי :הליכה, שחייה, ריצה, אופניים וכיו"ב ולפחות 3 פעמים בשבוע.
·אימוני אנארובי: עיצוב גוף, פילאטיס לחיזוק שרירי הבטן.
·חשוב לציין שפעילות גופנית לבד לא תביא לשינוי מוחלט, חשוב לבצע זאת יחד עם תזונה נכונה.

 
תרגילי בטן מומלצים
 
·בשכיבה על הגב רגליים כפופות כפות רגליים על המזרון ידיים מאחורי  הראש מרפקים פתוחים כך שתוכלו לראותם בזווית העין – פלג גוף עליון מתרומם כך שהשכמות מתנתקות מהמזרון בזמן נשיפה ובחזרה בשאיפה להוריד השכמות למזרון הראש נשאר למעלה(להקפיד לא לדחוף הצוואר והראש למעלה ושהעבודה תהיה בעזרת שרירי הבטן). נבצע זאת 10 חזרות.
·נשאר למעלה עם השכמות באוויר ונעלה ונרד 15 פעמים בקצב מעט יותר מהיר.


·רוטציה – נעלה בנשיפה פלג גוף עליון בהטיה של הגוף לרגל ימין כך שכתף שמאל רוצה להגיע לברך ימין, המרפקים נשארים פתוחים באותו מרחק ונשענים על שכמה ימין ושכמה שמאלית מתנתקת מהמזרון ובשאיפה לרדת מעט חזרה למזרון אבל לא עד הסוף, נבצע 10 חזרות איטיות.


· נשאר ברוטציה ונעלה ונרד 15 חזרות בקצב מעט יותר מהיר.


· ונעלה לרוטציה לצד השני.

· נשאר לשכב על הגב רגליים באוויר כפופות ב 90 מעלות, ידיים ישרות לצידי הגוף על המזרון כפות ידיים כלפי המזרון, נבצע את תרגיל ה side to side רגליים יחד נעות בשאיפה לצד ימין מבלי לנתק האגן מהמזרון ובנשיפה נחזיר הרגליים למרכז ולצד שני, נבצע 12 חזרות.


· נשאר במרכז עם הרגליים כפופות ב 90 מעלות, בזמן נשיפה ניישר הרגליים לתקרה ובשאיפה נכופף חזרה ל 90 מעלות. נבצע את התר' 10 חזרות.


· נשאר עם רגליים ישרות לתקרה ובנשיפה נקרב אותם אלינו מבלי לנתק גב תחתון מהרצפה נעמיק עוד את שרירי הבטן פנימה ובשאיפה נחזיר חזרה רגליים ישרות לתקרה, 10 חזרות.


· מעגלים של הרגליים כשהן ישרות לתקרה 10 מעגלים לכל כיוון בנשיפה נקרב הרגליים אלינו ובשאיפה נרחיק מאתנו. חשוב להקפיד על מנח נטרלי הגב (ללא הקשתה מוגזמת של המותנית או מנגד, קרוב מוגזם של המותנית למזרון).

מעוניינים באימון הכרות פילאטיס מכשירים מוזל
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

מעוניינים באימון הכרות פילאטיס מכשירים מוזל
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

לפני שאתם יוצאים!
מעוניינים באימון הכרות פילאטיס מכשירים מוזל
השאירו פרטים ונחזור אליכם!