ממליצים

ציפי דולינגר –  (בת 59, מתאמנת כבר מעל ל-5 שנים) "…בשום מקום לא החזקתי מעמד עד שפגשתי את הפילאטיס מכשירים…" "…פילאטיס עבורי זו חגיגה לגוף…"
ענבר צ'רבין – (בת 30, חודש תשיעי להריון, מתאמנת מעל לשנה וחצי) "…מרום פילאטיס עבורי הוא מקום בו התחלתי את השינוי אחרי לידה ראשונה והיום בחודש תשיעי, אני עדיין מתאמנת מתחילת ההריון וספורט לכל מי שמכיר אותי הוא לא התחום האהוב עלי…"
נורית ברונר – (בת 72, מתאמנת מעל 10 שנים) "…בקופ"ח המליצו לי לעשות פילאטיס מכשירים בשל כאבי גב תחתון, צוואר, ומפרקים. הגעתי למרום פילאטיס לפני 10 שנים ומאז נדבקתי בחיידק. בחיי היומיום אני יציבה יותר, עם בטחון ובסה"כ מאוד מרוצה מעצמי…"
איילת אפק – (בת 41, מתאמנת 10 שנים) "…הגעתי אל משפחת מרום פילאטיס לפני 10 שנים עם פריצות דיסק בגב תחתון ומאז אני חיה עם זה ועם 4 הילדים שלי בשלום, בלי כאבים ועם המון אנרגיות להמשך היום בעבודה, במשפחה ובחיים בכלל…"
דדי ריגל – (בן 42, מתאמן מעל 5 שנים) "…כחלק מתהליך שיקום הגעתי למרום פילאטיס עם בלטים ופריצות דיסק בעמוד שידרה. היום אני מתחזק את הגוף עם מדריכה (דורית גיא) שמאוד עוזרת לי ובזכות כך הצלחתי לצאת מהפגיעות בדרך איטית שנכונה לי עד לשיקום מלא…"
יוסי בנבנישתי – (בן 42, מתאמן מעל 5 שנים) "…הגעתי עם כאבי גב ובעיות בעמוד שידרה, מאז שאני במרום פילאטיס וצמוד למדריכה שלי (דורית גיא) השתפרו הכאבים בצורה משמעותית. אני מתכוון להמשיך ולהגיע פעמיים בשבוע וממליץ בחום למי שסובל להגיע גם כן… במרום פילאטיס מקשיבים למתאמן ולצרכיו וזה מבחינתי המפתח להצלחת המקום ולתחושה שאתה בבית…"
יהודית לברון – (בת 49, מתאמנת מעל 5 שנים) "…גם בימים כואבים פיזית אני באה למדריכה שלי שמקשיבה לצרכי ומתאימה לי התרגילים לאותו היום שאני באה עם כאב מסוים ובכלל לצרכיי ובזכות כך אני מצליחה לעבור את היום טוב יותר…" "…אחרי ניתוח שעברתי, המדריכה שלי (ציפי אופיר) לא ויתרה לי וטילפנה שאגיע לשיעור, אפילו קצר, כדי להתחזק ולהשתקם, עשתה לי תרגילים מיוחדים על מנת שאוכל להתגבר על הכאב ולצלוח את היום, בשום מקום לא היו מוכנים שאגיע לשיעור קצר שהיה עבורי כמעט כמו שיעור פרטי…"
חיה מרמלשטיין (בת 77, מעל 5 שנים) "…פילאטיס זו לא התעמלות רגילה עבורי, פילאטיס זהו אימון גופני שממזג בתוכו את הרוח והנפש, בתרגילים שאני מבצעת נוצרת הרמוניה בין גוף ורוח, משפר את הריכוז(וכשחקנית ברידג' אני יכולה להעיד על כך) ומזרים אנרגיות חיוביות, אחרי שיעור אני מרגישה רעננה ומקפידה להגיע 3 פעמים בשבוע למדריכות הנפלאות שלי נוגה וציפי.
מירי (מעל 8 שנים)
שלומות, מזה 8 שנים שאני מתמידה להתאמן פעמיים בשבוע במכון מרום פילאטיס ברמת גן. במשך תקופה זו בגד בי גופי מספר פעמים ובהמלצת רופאי המשכתי והתמדתי באימונים . מובן שהאימון הותאם ליכולותי הפיזיות המוגבלות וכך שמרתי על הגמישות והמשקל והתאוששתי. במכון המנוהל בהרבה ידע ומחשבה המדריכות התאימו לי תרגילים מיוחדים שתאמו את מגבלותי וגילו הבנה ואמפטיה רבה. כיום אני ממשיכה להתאמן ואין ספק בליבי כי ההתמדה תורמת לי רבות הן בגוף והן בנפש. התחושה לאחר האימון טובה והגוף מרגיש נינוח. תודה לפילאטיס ש"המציא" את השיטה ותודה למדריכות ולמנהלי המכון המיוחד הזה שבו כל אחד/אחת זוכים ליחס אישי.
שרית גילמור (מעל שנה)
אני מתאמנת כמעט שנה ב"מרום פילאטיס" וממש, אבל ממש כייף לי!!!
לפני כשלוש שנים שברתי את העצם הקדמית בשוק רגל שמאל ולמרות פיזיותרפיה הרגשתי שהגוף שלי לא החלים לגמרי.
אני מרגישה שינוי בגוף שלי בכללי והתחזקות גם ברגל שמאל.
אחרי כל שיעור פילאטיס אני מרגישה שהגוף שלי עובר תהליך בפני עצמו, פיזית ומנטלית אני מרגישה יותר טוב!
אני נהייתי יותר גמישה באזורים מסויימים בגוף (יש עוד על מה לעבוד) ואני בן אדם מאד לא גמיש וזה בלשון המעטה!
השרירים שלי בידיים התחזקו מאד ואני מסוגלת לבצע תרגילים על מכשירים מסויימים שבהתחלה לא חשבתי בכלל שאהיה מסוגלת לעשות אותם.
מומלץ מאד לכל מי שרוצה לחזק את גופו, להגמיש אותו או פשוט סתם להפעיל אותו – חשוב מאד!
עוד יתרון שיש ל"מרום פילאטיס" הוא שהעבודה היא בקבוצות קטנות – לא יותר משש בנות בקבוצה שזה בעצם כמו שיעור אישי וזה עושה הבדל עצום :))
המון תודה לציפי שהיא המורה האישית שלי וגם בעלת הסטודיו 🙂
באהבה, שרית גילמור
גליה (מעל 6 שנים)
הגעתי לסטודיו מרום פילאטיס לפני כשש שנים.
הסיבה העיקרית היתה גו כפוף, כאבי גב וחולשה כללית בשרירים.
הפילאטיס אכן שיפור את היציבה שלי, עזר לי עם כאבי הגב ובהחלט חיזק את השרירים.
זוהי הפעם הראשונה שאני מתמידה בספורט. אני לא מוותרת על שיעורים ולא עושה לעצמי "הנחות" כפי שנהגתי בעבר.
העובדה שניתן להתאים את שעות השיעורים בהתאם ללוז ולצרכים שלי, עוזרת לי להקפיד ולהתאמן מינימום פעמיים בשבוע.
אני נהנית מכל רגע ומהתוצאות של האימונים.
וחשוב לא פחות הוא היחס המשפחתי והחם מהצוות המהמם שבסטודיו.

מעוניינים באימון הכרות פילאטיס מכשירים מוזל
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

מעוניינים באימון הכרות פילאטיס מכשירים מוזל
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

לפני שאתם יוצאים!
מעוניינים באימון הכרות פילאטיס מכשירים מוזל
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

Open chat
צריך עזרה? 👋
שלום,👋
הגעתם לסטודיו מרום-פילאטיס.
אך אפשר לעזור ?