שאלות

מה מייחד אותנו?

תכנית אימונים ומעקב אישית
"אין שני אנשים זהים, אין שני תרגילים זהים". שאיפתנו היא להבטיח שכל מתאמן יגיע למיצוי היכולת הגופנית תוך הכוונה והשגחה אישית. לכל מתאמן נפתחת כרטיסיית מעקב אישית ובה פרטי תכנית האימונים האישית שלו, על פי יכולותיו, המטרות שהוא מציב לאימון, ההתרשמות המקצועית ממצבו הגופני ומגבלותיו הגופניות או הרפואיות. תכנית האימונים משתנה ומתעדכנת בהתאם לשינויים תקופתיים החלים בגוף, ובהתאם להתקדמות. מניסיוננו, זוהי דרך מצוינת ויעילה להגדיר יעדים ולהבטיח את השגתם.

החזון המקצועי
החזון האימוני שלנו שם דגש רב על האיכות המקצועית והאנושית של המדריכים. כולם נבחרים בקפידה ובתשומת לב רבה. כחלק מתפיסת הפילאטיס כדרך חיים, כולנו מתאמנים באופן קבוע – מהמדריכות הבכירות ועד לפקידות.

קבוצות קטנות ואיכותיות. תחושה של שיעור פרטי
האיכות המיוחדת של האימון במרום פילאטיס מבוססת על הקשר והמגע האישי עם כל מתאמן, המושג רק בקבוצה קטנה.
בפילאטיס יש חשיבות רבה לדיוק ולהתאמה בין התנועות לנשימה. המדריכים מלווים כל תנועה , דואגים ומשגיחים, תוך תשומת לב ל"קצב הגוף" של כל אחד. כאן, המדריכה שלך מכירה מקרוב את גופך ואת יכולותיך.

במה אנחנו מאמינים?

"הגוף שלנו הוא הבית שלנו"
ככל שתוחלת החיים עולה, כך חשוב להכיר ולהוקיר, לשמר ולטפח את אוצרות הגוף. אימון מתמיד בפילאטיס מכשירים הוא השקעה בנכס האמיתי היחיד שלנו. השקעה המניבה בריאות, חוסן ותחושת חיוניות בכל גיל.

החיים הם תנועה
אימון פילאטיס לא מתחיל ונגמר בסטודיו. הוא הולך איתך ומלווה אותך בחיי היומיום: ביציבה, בהליכה, בפעילות היומיומית והספורטיבית, בתודעת הגוף והנפש. מעבר לכך, אימון מתמיד בפילאטיס מכשירים מעניק חוסן אמיתי מפני נפילות וחבלות.

כשאתה מרגיש בבית, אתה מפיק מעצמך את המיטב
כבית לפילאטיס, חשוב לנו לתת לכל מתאמן תחושת רוגע, נינוחות ואינטימיות. תחושה של מקום המזמין להתרווח, לנהל שיחה, לשתף. לשמחתנו, נוצרת חברות אמיתית בין חברי הקבוצות שלנו. מגיעים לפני האימון, שותים קפה ביחד, משוחחים. מסתבר שיחס חם הוא חימום טוב גם לשרירים…

מה עושה אותנו מאושרים?
> כשאנחנו רואים שיפור מדהים ביכולות אצל מתאמן
> כשמתאמנת קונה בגד חדש (ב- 2 מידות פחות) ומביאה להראות לנו
> כשמתאמנת מבוגרת מתקשרת לספר על הקלה עצומה בכאבים
> כשאנחנו מקבלים שוב ושוב מחמאות על הצוות הנפלא שלנו, שנותן את כל כולו 

מעוניינים באימון הכרות פילאטיס מכשירים מוזל
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

איך האימון בפילאטיס מכשירים יכול לעזור לך אישית ולשפר את איכות חייך ללא היכר?
צרו איתנו קשר עכשיו, בטל':  03-574.9003 

מעוניינים באימון הכרות פילאטיס מכשירים מוזל
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

לפני שאתם יוצאים!
מעוניינים באימון הכרות פילאטיס מכשירים מוזל
השאירו פרטים ונחזור אליכם!