פילאטיס לנשים

יש אישה שלא רוצה להיראות כמו רקדנית?…

האימון בפילאטיס מכשירים יוצר את  "מראה הרקדנית", כאשר היעד הוא לעצב את שרירייך, ולא לנפחם.
במרום פילאטיס מוענקת תשומת לב לכל קבוצות השרירים בגוף, מה שיוצר מראה מוצק, מוארך וזקוף. אימון מתמיד יעניק לך אנרגיה, תחושת חיוניות ורעננות שתלווה אותך כל היום, יום יום. יתרון חשוב נוסף: התנועתיות המשופרת והיציבה הטובה – יביאו ליציבות ושיווי משקל טובים יותר. אלו, יחד עם החוסן הגופני שגדל, יעניקו לך הגנה מצוינת מפני נפילות וחבלות.

פילאטיס מכשירים מומלץ מאוד לנשים מפני שהוא מציע פתרון לבעיות שכיחות: צניחת רחם ובריחת שתן. בעיות אלה נובעות מרפיון בשרירי קרקעית האגן, ולכן הפתרון שמציע הפילאטיס הוא יעיל ומושלם.
איך?
הרחם מוחזק במקומו על ידי מערכת של רצועות ורקמות רכות, המחוברת לשרירי קרקעית האגן. כאשר השרירים נחלשים, הרחם עלול לצנוח מטה ולשנות זווית. מכאן נובעת גם הבעיה השכיחה אצל נשים של שליטה על השתן. הפילאטיס שם דגש על חיזוק שרירי קרקעית האגן, מה שמבטיח שליטה טובה במרכז הגוף ושמירה על לחץ תוך-בטני. ועוד משהו שטוב לדעת… העבודה המסיבית של פילאטיס מכשירים על שרירי רצפת האגן מאפשרת לנשים (והן לגברים) תנועתיות ושליטה טובה יותר בפעולתם של איברי המין, ובכך תורמת לשיפור החוויה המינית.

במרום פילאטיס, ההתקדמות היא בקצב האישי שלך.
הרפרטואר העשיר של תרגילים אפקטיביים, מבטיח תוצאות ממשיות, שתראי בעיניים, ותרגישי עמוק בפנים: חיוניות, גמישות, כוח, חיטוב, שיפור היציבה, תחושה של רעננות ובריאות שופעת.

מעוניינים באימון הכרות פילאטיס מכשירים מוזל
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

איך האימון בפילאטיס מכשירים יכול לעזור לך אישית ולשפר את איכות חייך ללא היכר?
צרו איתנו קשר עכשיו, בטל':  03-574.9003 

מעוניינים באימון הכרות פילאטיס מכשירים מוזל
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

לפני שאתם יוצאים!
מעוניינים באימון הכרות פילאטיס מכשירים מוזל
השאירו פרטים ונחזור אליכם!